AFL – 6.turnaj

 

Opět jsme měli problém sestavit plnou sestavu (8+1), což je zvláštní vzhledem k počtu Haluzářů co chodí na Hulcupy. Navíc tentokrát chyběly dvě tradiční opory. Kiša, kterej jel onanovat někam na Slovensko (aby nedopadl jak Honza(G) kterej si při lyžování zlomil nohu) a Hul, kterýmu se nějak zalíbily svatby a přijel až po obědě. Neustálé míchání sestavou, ale hlavně mizerná produktivita pro nás znamenalo stop ve 1/4finále. Sestava byla následující:

 

1.a 2. zápas: ShadowZdenál, Bobeš, Tom – Čali, Řehy, Zelí, Kratjas

3.zápas: ShadowZdenál, Bobeš, Tom, Zelí, Hul -  Čali, Řehy, JFK, Kratjas

4.zápas: Shadow - Zdenál, Bobeš, Tom - Čali, Hul, JFK, Kratjas

 

Skupina byla tentokrát náročná – Sivice. Maci a Real

 

               1. zápas Sivice 1:3 (0:2):  soupeř nás trochu přehrával, ale aspoň se hrálo slušně. Asi Hulova a Shadowova diskuse zabrala. Začátek byl celkem vyrovnanej, ale pak se Sivice trefili a za chvílu si Bobeš efektně skopl míček do branky a bylo 0:2. po přestávce Tom na půlce vypíchl míček k Zelímu a ten ho uklidil po zemi k tyči 1:2. Snahu o nápor, ale Sivice bez větších problémů ustáli a navíc zvýšili při závěrečné power play na konečných 1:3. Moc se nevedlo Tomovi, Bobovi, Čalimu a Řehymu kteří byli u všech gólů.

               Zelí (Tom)

 

2. zápas MAC 2:2 (1:2): Tento match přinesl jediný body dne. Po katastrofálním začátku kdy Maci 2x seběhl is míčkem na lopatě od mantinelu do středu a v klidu vstřelili 2 fíky to vypadalo špatně. Pak jsme ale zlepšili obranu a  až do konce už soupeře do šance nepustili. Navíc před koncem poločasu Zdenál nádhernou křížnou nahrávkou našel Zelího úplně volnýho u tyčky a tomu stačilo nastavit hokejku a dát do prázdné 1:2. Ve druhé půlce jsme marně dobývali branku soupeře až se povedl brejk. Tom zblokoval střelu a ještě posunul na Řehyho, kterej se podíval a předložil Čalimu, kterej si vychutnal střelu do prázdné 2:2. Remíza byla asi zasloužená, i když Čali ještě z nájezdu trefil tyčku.

Zelí (Zdenál)

Čali (Řehy)

 

Oběd: tradiční turnajová vložka se nesla v konzumaci smažáků, který si dal celej team, aby se stihlo všechno uvařit, protože jsme měli jen 2,5 hodiny pauzu a meníčka mají přednost. V poledne začal v TV tenis FED Cup Česko – Slovensko což zcela zaujalo Shadowa a přesedl si ke stolu  uTV kam sme se pak přesunuli všichni. Shadowa však nezajímal tenis jako hra, ale těšil se na pauzy mezi gamama, aby mohl využít pohledu kamery pod sukně tenistek. Prej to je lepší jak porno J.

 

3. zápas Real 2:3 (1:1): Na tento zápas dorazily posily, nejprve JFK a od druhé půlky i Hul, kterej v obraně vystřídal Boba (ten se rozhodl ještě trávit oběd). Real jako favorit začal náporem a po ostřelování Shadowa a 2 tyčkách poslali skrz chumel hráčů jakejsi šourák, kterej se nikým nepozorován došoural až do brány 0:1. Pokračující převahu Realu narušil až JFK. Nádherně vypíchl na půlce rozehrávku a šel sám na brankáře. Toho si položil, ale zakončit se mu nepovedlo. Nějakým záhadným odrazem se ale míček přece jen objevil v brance a bylo srovnáno 1:1. Ve druhé půlce se hlavně při účasti obrany Hul, Zdenál zlepšila naše útočná aktivita, ale jeden brejk a Real vedl 1:2. A navíc po chvilce přišla rozehrávka z rohu a neskutečná trefa z úhlu od mantinelu pod víko 1:3. Bojovali jsme dál a asi 2 minuty před koncem Zdenál skvěle zabojoval za brankou soupeře, získal míček a nahrál před bránu Řehymu, kterej skóroval 2:3. Vyrovnat se nám už však nepovedlo.

JFK ()

Řehy (Zdenál)

 

Po zápasech ve skupině jsme byli na 3-4 místě spolu s Macama a tak o 1/4finálovém soupeři rozhodoval los. Dostali jsme FT.

 

Čtvrtfinále FT 1:3 (0:2): Před 1/4finále nás opustili Zelí s Řehym a tak jsme opět hráli jen v 7. Začátek nám vyšel výborně a byli jsme o něco lepší, hlavně JFK svou rychlostí a důrazem získal hodně míčků a vytvořil si šance. Bohužel tam nic nepadlo a FT první střelou přes hráče, ayb Shady neviděl vedli 0:1. A navíc za chvíli nejlepší hráč AFL Mošat trefil od mantinelu opět přes hráče a bylo 0:2. Soupeř se pak už nehrnul do útoku a začal v klidu kombinovat a moc nám míček nepůjčili. Ve druhé půlce pak další střelou přes hráče zvýšili na 0:3 a přes Hulovo snížení si výhru v klidu pohlídali.

Hul (JFK)

 

Získané 2 body do celkové tabulky jsou nejhorší výsledek sezóny a měli bysme se zamyslet, co od této soutěže očekáváme a jak vážně ji budeme brát. Chápu, že strávit celej den na hale a zahrát si jen pár zápasů není atraktivní model , ale jednou za měsíc to snad jde vydržet. Chtěl bych poděkovat všem, kdo se dneska zúčastnili a bojovali, i když se herně moc nevedlo. Dneska jsme většinu gólů dostali po střelách ze střední vzdálenosti přes obránce, což je něco co nám podle mě chybí asi ze všeho nejvíc. K těmto střelám se skoro nedostaneme a když tak střílíme slabě nebo má gólman čistej výhled a v pohodě chytá. Chtělo by to něco vymyslet a zlepšit se.

 

 

G

A

P

+

-

+/-

Zelí

2

0

2

3

1

2

JFK

1

1

2

3

4

-1

Řehy

1

1

2

3

6

-3

Zdenál

0

2

2

5

7

-2

Hul

1

0

1

2

3

-1

Čali

1

0

1

1

9

-8

Tom

0

1

1

4

7

-3

Kratjas

0

0

0

2

2

0

Bobeš

0

0

0

1

6

-5

 

Shadow